Yhteystiedot

Löydät Syötteen alueen toimijoiden yhteystiedot tältä sivulta.

Syötteen Matkailuyhdistys ry

Syötteen Matkailuyhdistys ja yhteismarkkinointi
Kasarmintie 13
90100 OULU

Projektipäällikkö Soile Pitkänen
puh. 044-0204262
soile.pitkanen@syote.fi

Hiihtokeskus Iso-Syöte

Hiihtokeskus Iso-Syöte Oy
Romekievarintie 126
93280 SYÖTE

Rinnetoimisto
puh. 0201 476 471
rinnetoimisto@isosyote.com

 

Hiihtokoulu
puh. 0201 476 475
hiihtokoulu@isosyote.com

 

Välinevuokraamo
puh. 0201 476 476
vuokraamo@isosyote.com

Aluejohtaja Jussi Kiiskilä
puh. 050 5435 408
jussi.kiiskila@isosyote.com

 

Rinnepäällikkö Vesa Salmela
puh. 040 5866 470
vesa.salmela@isosyote.com

 

Oulun toimisto
Torikatu 4 B, 90100 Oulu
puh. 0201 476 474

Hiihtokeskus Pikku-Syöte

Hiihtokeskus Pikku-Syöte
Syötekeskuksentie 126
93280 SYÖTE

puh. +358 8 815 4000
Myyntipalvelu: myyntipalvelu@pikkusyote.fi
International sales: sales@pikkusyote.fi

Hotelli Iso-Syöte

Hotelli Iso-Syöte & Safari
Isosyötteentie 246
93280 SYÖTE

Vastaanotto
puh. 0201476400
reception@isosyote.fi

Myyntipalvelu, kotimaanmyynti
puh. 0201476400
myyntipalvelu@isosyote.fi

Fax 0207 818 135

Hotellinjohtaja, omistaja
Juha Kuukasjärvi puh. 040 5123747
juha.kuukasjarvi@isosyote.fi

 

Myyntipäällikkö, ulkomaanmyynti
Gerralda Gilles puh. 040 5690732
gerralda@isosyote.fi

Ravintolapäällikkö
Pasi Honkamaa puh. 0400 614754
pasi@isosyote.fi

 

Keittiömestari
Arto Posio puh. 0440 476406
keittio@isosyote.fi

Hotelli Pikku-Syöte

Hotelli Pikku-Syöte
Syötekeskuksentie 126
93280 SYÖTE

puh. +358 8 815 4000
Myyntipalvelu: myyntipalvelu@pikkusyote.fi
International sales: sales@pikkusyote.fi

Myyntikoordinaattori / Kokous & ryhmämyynti:
+358 44 786 1679
sari.kasvi@pikkusyote.fi

 

Nuorisokoordinaattori
+358 44 786 1610
kaisu.tuohiluoto@pikkusyote.fi

 

Asiakasvastaava, nuorisotyö & urheiluseurat:
+358 50 309 34 02
katja.makinen@pikkusyote.fi

Rinnepäällikkö:
+358 50 302 3781
markus.pyttynen@pikkusyote.fi

 

Ravintolan vuoropäällikkö:
+358 50 441 1802
teija.sarajarvi@pikkusyote.fi

 

Viestintä- ja markkinointipäällikkö:
+358 50 571 5023
elina.aronen-raappana@pikkusyote.fi

Syötteen luontokeskus

Syötteen luontokeskus
Erätie 1
93280 SYÖTE

Asiakaspalvelu
syote@metsa.fi
puh. 0206396550

SyöteResort

SyöteResort
Takarinteentie 4
93280 SYÖTE

SyöteResort Lomamökit

Alpinus
Lohilammentie 11

Salmo ja Salar
Lohilammentie 9

Trutta ja Fario
Lohilammentie 6

 

Varaukset Syötteen Keskusvaraamosta

Puhelin 08 823 400 (ma-pe 9-17)

 

SyöteResort Caravan
Takarinteentie 4
93280 Syöte

Puhelin 0400 499 215
caravan@syoteresort.fi

SyöteResort Pärjänkievari
Takarinteentie 4
93280 Syöte

Puhelin 0400 499 216
parjankievari@syoteresort.fi

Syötteen eräpalvelut

Syötteen Eräpalvelut / Erä-Ohto Oy
Oksanperäntie 364
93280 SYÖTE

Johanna Määttä
johanna.maatta@syotteenerapalvelut.fi
+358 400 604772

Janne Määttä
janne.maatta@syotteenerapalvelut.fi
+358 50 5286441

Syötteen keskusvaraamo

Syötteen keskusvaraamo
Romekievarintie 1
93280 SYÖTE

p. 08 823 400 (ma-pe klo 9-17)
keskusvaraamo@syote.fi

Myyntineuvottelija, aluevastaava, ryhmämyynti
Tiina Saarela
p. 040 630 9934
tiina.saarela@syote.fi

Myyntivirkailija, ulkomaanmyynti
Ljubov Klauser
p. 040 564 8096
ljubov.klauser@syote.fi

Taksipalvelut

Syötteen Taksi palvelee 24H
puhelinnumerossa 08-106 446
(puhelun hinta 0,82 €/min + ppm)

Samasta numerosta voit tilata myös lentokenttäkuljetukset.